سیاست مرجوعی و عودت خدمات و کالاهای سایت استک وب

با توجه به نوع کالا و خدمات ارایه شده در وب سایت استک وب، کلیه کتاب ها  و یا محصولات ارايه شده باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند. و دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و مشمول هفت روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی شوند. 

گارانتی سلامت فیزیکی 

1. اگر کتاب خریداری شده از نظر فیزیکی ایرادی داشته باشد.
2. کتاب خریداری شده دچار اشکال چاپی باشد.
3. کتاب خریداری شده از نظر مشخصات یعنی عنوان ، ناشر ، نویسنده و یا مترجم دارای مغایرت باشد .
کاربر می بایست حداکثر تا ۷ روز کاری پس از دریافت کالا از طریق تلفن های مندرج در بخش تماس با ما موضوع را به اطلاع همکاران و مدیر وب سایت ما در سایت استک وب برساند. مراحل تعویض و یا مرجوع کردن کتاب بر حسب محل دریافت سفارش و نوع کتاب ممکن است متفاوت باشد که پس از تماس به اطلاع شما خواهد رسید . 

دوست عزیز ! لطفا در انتخاب کتاب خود دقت نمایید.

دوست عزیز ! از ارسال کتاب معیوب بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش استک وب جداً، خودداری کنید.
همچنین اگر مرجوع کردن کتابی که شامل گارانتی سلامت فیزیکی شده است شامل هزینه گردد، این هزینه توسط استک وب پرداخت می گردد .و هزینه مضاعفی شامل کاربر نخواهد شد . همچنین اگر در صورت نیاز به مرجوع کردن کتاب لازم باشد مبلغ پرداختی به کاربر برگشت داده شود. کاربر با اعلام شماره کارت بانک خود متصل به شبکه شتاب می تواند هزینه ی پرداختی خود را دریافت کند.

 

قواعد تعویض فایل دانلودی 

فایلهای دانلودی پس از تست  کردن بدون عیب و نقص در سایت قرار داده شده  در صورت معیوب بودن فایل دانلودی ارسال   چند باره آن در ایمیل شخص قرار دارد.

در صورت نیاز به هماهنگی های دیگر با ما تماس بگیرید یا ایمیل کنید.

 قواعد کلاس آنلاین

در صورت درخواست و ثبت نام در یکی از    کلاس های آنلاین ما  و تشکیل  نصف جلسات آن در صورت نارضایتی کاربر  عزیز  نصف مبلغ کلاس عودت می شود.